Rreth kompanisë

Prestige Flooring u themelua në vitin 2006 në Chiping, bazë për prodhimin e parket, MDF dhe HDF bordet, parket letër në veri të Kinës. Jona është një prodhues të integruar parket në kërkimin prodhimin, risi teknologji, shitjes dhe ne vet avancuar profesionale të prodhimit linjë kat në botë. Me më shumë se dhjetë vjet të zhvillimit dhe inovacionit, produktet tona fituar reputacion shumë të mirë,

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • hah
WhatsApp Online Chat!