за компанијата

Престиж Тротоарите е основана во 2006 година во Chiping, на база на производство за обложување на подови, МДФ и HDF плочи, тротоарите хартија во северниот дел на Кина. Наш е интегриран производител на тротоарите во производство истражување, технолошки иновации, продажбата на услуги и ние сами на светот напредна професионална производство на линијата на подот. Со повеќе од десет години на развој и иновации, нашите производи освои многу добра репутација,

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • hah
WhatsApp Онлајн Chat!